Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Zastosowanie hialuronidazy w medycynie estetycznej, powikłania po wypełniaczach.”, które odbędzie się 1.12.2019 w Warszawie. Podczas szkolenia omówione zostaną najczęstsze przypadki i proponowane sposoby radzenia sobie z nimi – na podstawie własnych doświadczeń. Przedstawiona zostanie charakterystyka produktu firmy Mesomedica – Hialuronidaza.

Prowadzący szkolenie:

  • prof. dr hab. n. med. Romuald Olszański – Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Autor ponad 120 prac naukowych, dziesięciu pozycji mających charakter podręczników z zakresu dermatologii oraz medycyny tropikalnej, w tym w czterech jako redaktor naukowy i współautor wydania, w pozostałych autor rozdziałów. Aktywny uczestnik, współorganizator i wykładowca wielu konferencji i kongresów naukowych.
  • dr hab. Wojciech Marusza – Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor nauk medycznych, specjalizacja z Chorób Wewnętrznych II stopień, specjalizacja z Medycyny Rodzinnej. Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 15 lat. Autor, współautor i recenzent prac naukowych oraz artykułów z dziedziny powikłań w medycynie estetycznej i mikrobiologii w wielu zagranicznych pismach naukowych. Wykładowca oraz szkoleniowiec wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Od roku 2009 współpracuje naukowo z Zakładem Mikrobiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie powikłań po kwasie hialuronowym w zabiegach medycyny estetycznej.

Dodatkowo odbędzie się prezentacja produktu ezPRF – 100% naturalny i pozbawiony modyfikacji zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowej. Poprowadzi Pani Doktor Aleksandra Znajewska-Pander.

Patron medialny wydarzenia:

Każdy z uczestników otrzyma egzemplarz czasopisma.

Aby zgłosić chęć udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie na adres mailowy biuro@cosmoscience.pl. Więcej informacji dostępnych w zakładce Szkolenia (formularz, regulamin, program).

Serdecznie zapraszamy!