MesoMedica

MesoMedica to kompletna linia produktów do mezoterapii estetycznej opracowana i produkowana w USA.

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników

 • Collagenase 50 units/ml – 10ml

  Kolagenaza (otrzymywana z Clostridium Histolyticum), znana również pod nazwą klostridiopeptydazy, jest enzymem, który rozbija włókna kolagenu na małe peptydy. Podobnie jak hialuronidaza, a nawet z większą skutecznością, upłynnia tkanką łączną i usuwa złogi tłuszczu.

  Główne składniki aktywne: Kolagenaza

  Wskazania do zabiegu: Tłuszczaki, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, nieestetyczne depozyty tłuszczu, modelowanie sylwetki. Nie stosować na cellulit.

  Collagenase 50 IU/ml – 10ml

 • Collagenase 50 units/ml – 5x10ml

  Kolagenaza (otrzymywana z Clostridium Histolyticum), znana również pod nazwą klostridiopeptydazy, jest enzymem, który rozbija włókna kolagenu na małe peptydy. Podobnie jak hialuronidaza, a nawet z większą skutecznością, upłynnia tkanką łączną i usuwa złogi tłuszczu.

  Główne składniki aktywne: Kolagenaza

  Wskazania do zabiegu: Tłuszczaki, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, nieestetyczne depozyty tłuszczu, modelowanie sylwetki. Nie stosować na cellulit.

  Collagenase 50 IU/ml – 5x10ml

 • Hyaluronidase 150IU/ml – 10ml

  Hialuronidaza to enzym, który rozkłada włókna kwasu hialuronowego. Stosowana jest w mezoterapii w celu rozrywania pasm tkanki łącznej, które są odpowiedzialne za tworzenie się dołków w skórze związanych z cellulitem. Zwiększa przepuszczalność tkanek i sprzyja rozprzestrzenianiu się w nich innych substancji.

  Hialuronidaza może być używana do niwelowania hiperkorekcji (guzki) wykonanych wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Ze względu na upłynnianie tkanki łącznej hialuronidaza umożliwia tłuszczowi, rozpuszczonemu przez czynnik topnienia (PPC), przedostawanie się z adipocytów do naczyń krwionośnych i limfatycznych.

  Główne składniki aktywne: Hialuronidaza

  Wskazania do zabiegu: rozpuszczanie nadmiaru kwasu hialuronowego po podaniu wypełniacza, cellulit.

  Hyaluronidase 150 IU/ml – 10ml

 • Phosphatidylcholine *100 mg/ml – 5ml

  Fosfatydylocholina (PPC) należy do grupy fosfolipidów, które inkorporują cholinę jako główną część grupy i są największym budulcem biologicznych błon. Mogą być pozyskiwane z wielu źródeł takich jak żółtko jajka kurzego, czy nasiona soi z których otrzymywane są na drodze mechanicznej lub chemicznej ekstrakcji z zastosowaniem heksanu. Należą również do grupy lecytyn będących żółtobrunatnymi substancjami tłuszczowymi występującymi w zwierzęcych i roślinnych tkankach.

  PPC uważana jest za bardzo dobry czynnik wiążący wodę i pomaga innym składnikom przenikać w głąb skóry. W medycynie estetycznej wykorzystywana jest do niwelowania niewielkich depozytów tłuszczu u pacjentów o wadze prawidłowej lub z lekką nadwagą.

  Deoksycholan sodu, inaczej sól sodowa kwasu cholowego, jest często stosowany jako biologiczny detergent powodujący rozpad i rozpuszczanie elementów komórek i ich błon.

  Główne składniki aktywne: Fosfatydylocholina, Deoksycholan sodu.

  Wskazania do zabiegu: Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, nieestetyczne depozyty tłuszczu, modelowanie sylwetki.

  *Produkt zamawiany na prośbę klienta (dłuższy czas oczekiwania).

  Phosphatidylcholine (PDC) 100 mg/ml – 5ml

 • PRIMAGE

  PRIMAGE | 5 x 5mL (opakowanie)

   

  Preparat to środskórnego podawania zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy rozpuszczony w ochronnym buforze/roztworze. Wskazany do zabiegów niwelujących fotoaging i wynikające z niego uszkodzenia w skórze i w tkance podskórnej (np. rozstępy).

  Składniki: kwas hialuronowy, rozmaryn EG, mannuronian metylosilanolu, glukonian cynku, glukonian kobaltu, witamina B1, B6, leucyna, argininy asparaginian, sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego (wit. C), glicyna, prolina, kwas ferulowy, resveratrox, witamina F.

  PRIMAGE | 5 x 5Ml

   

 • Primeclear

  PRIMECLEAR | 5 x 3mL (opakowanie)

  Preparat do śródskórnego podawania zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy rozpuszczony w ochronnym buforze/roztworze. Opracowany specjalnie do skóry z oznakami posłonecznych uszkodzeń, ponieważ wypełniające właściwości kwasu hialuronowego są uzupełnione modulowanym działaniem wybielającym, które jednocześnie niweluje poważne oznaki fotostarzenia.

  Składniki: kwas hialuronowy, palmitynian retinylu, witamina E, pantenol, arbutyna, morwa EG, lukrecja gładka EF, sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego (wit. C).

  PRIMECLEAR | 5 x 3mL

   

 • Primehair

  PRIMEHAIR | 5 x 5mL (opakowanie)

  Wypełniacz do podawania w skórę na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego rozpuszczonego w ochronnym buforze/roztworze. Odbudowujące i nawilżające właściwości kwasu hialuronowego zapewniają skórze głowy nadzwyczajne nawodnienie.

  Składniki: kwas hialuronowy, biotyna, pantenol, żeńszeń EF, CG b-FGF, DNA LMW.

  PRIMEHAIR | 5 x 5mL

 • PRIMESLIM | 5 x 10mL (opakowanie)

  Preparat do śródskórnego podawania przeznaczony do korygowania nierówności skóry w połączeniu z ochronnym buforem/roztworem specjalnie opracowanym do niwelowania panikulopatii obrzękowo zwłóknieniowo stwardnieniowej.

  Składniki: kwas hialuronowy, żeńszeń EF, bluszcz pospolity EG, karczoch zwyczajny EF, morszczyn pęcherzykowaty EG, ruszczyk EG, trokserutyna, kofeina, kompleks Legactif.

  PRIMESLIM | 5 x 10mL

   

   

 • Primestretch

  PRIMESTRETCH | 5 x 10mL

  Preparat do śródskórnego podawania zawierający nieusieciowany kwas hialuronowy przeznaczony do zabiegów na rozstępy. Wypełnia ubytki tkanki polegające na liniowym rozchodzeniu się skóry wywołanym rozstępami. Działanie preparatu wzmocnione jest ochronnym buforem/roztworem, który pozwala zregenerować macierz skórną, atroficzne ubytki i utratę jędrności skóry w miejscach występowania rozstępów.

  Składniki: kwas hialuronowy, DNA LMW, CG-bFGF, sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego (wit. C), mannuronian metylosilanolu, leucyna, glicyna, lizyna CIH, prolina.

  PRIMESTRETCH | 5 x 10mL