Temat: „Zastosowanie hialuronidazy w medycynie estetycznej, powikłania po wypełniaczach.”

Prowadzący szkolenie:

  • prof. dr hab. n. med. Romuald Olszański – Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Autor ponad 120 prac naukowych, dziesięciu pozycji mających charakter podręczników z zakresu dermatologii oraz medycyny tropikalnej, w tym w czterech jako redaktor naukowy i współautor wydania, w pozostałych autor rozdziałów. Aktywny uczestnik, współorganizator i wykładowca wielu konferencji i kongresów naukowych.
  • dr hab. n. med. Wojciech Marusza – Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor nauk medycznych, specjalizacja z Chorób Wewnętrznych II stopień, specjalizacja z Medycyny Rodzinnej. Medycyną estetyczną zajmuje się od ponad 15 lat. Autor, współautor i recenzent prac naukowych oraz artykułów z dziedziny powikłań w medycynie estetycznej i mikrobiologii w wielu zagranicznych pismach naukowych. Wykładowca oraz szkoleniowiec wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Od roku 2009 współpracuje naukowo z Zakładem Mikrobiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie powikłań po kwasie hialuronowym w zabiegach medycyny estetycznej.

Termin: 1.12.2019 godz. 09:30-17:00

Miejsce: Centrum Konferencyjne Nimbus, Aleje Jerozolimskie 98, Warszawa.

Koszt: 1000zł. W cenie Hialuronidaza 1 ampułka 10ml.

Dodatkowo odbędzie się prezentacja produktu ezPRF – 100% naturalny i pozbawiony modyfikacji zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowej. Poprowadzi Pani Doktor Aleksandra Znajewska-Pander.

Patron medialny wydarzenia:

Każdy z uczestników otrzyma egzemplarz czasopisma.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.11.2019. Liczba miejsc ograniczona. Wypełniony i podpisany formularz prosimy przesłać na adres e-mail: biuro@cosmoscience.pl, bądź na adres korespondencyjny: Cosmoscience Sp. z o.o., ul. Karmelkowa 29/21, 52-437 Wrocław.

Serdecznie zapraszamy!