antyoksydacja

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Exfolderm 70%

  Kwas glikolowy w odróżnieniu od kwasu TCA i fenolu, nie tylko stymuluje skórę, ale również działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie nie wywołując rumienia, reakcji zapalnej i nadmiernego złuszczania. Dzięki takim właściwościom oraz szybkiej odbudowy skóry kwas glikolowy bardzo szybko zyskał uznanie wśród pacjentów i lekarzy, którzy określili go mianem lunch-time-peel -peeling.

  Peelingi linii Exfolderm wykonywane są tylko i wyłącznie w gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej. Nie są zależne od sezonu. Można je wykonywać w okresie wiosenno-letnim.

  Exfolderm 70%, częściowo zneutralizowany ph=1,8, żel (125ml), preparat 70% kwasu glikolowego.

  Wskazania: stan folikularny hiperkeratozy, hiperpigmentacje, melazma, fotostarzenie, trądzik, skóra łojotokowa, spłycenie zmarszczek.

 • Promocja!

  Hydretix®

  Głęboko nawilżający przeciwsłoneczny i odżywczy krem o antyoksydacyjnym działaniu, przeznaczony do pielęgnacji skóry, jej ochrony i leczenia. Natychmiastowa ochrona skóry po peelingu. Nie pozostawia połysku.

  Właściwości: Hydretix jest stosowany jako krem nawilżający, zmiękczający, zawierający filtry przeciwsłoneczne dla każdego rodzaju skóry. Przy regularnym stosowaniu wzmacnia strukturę naskórka, stymuluje proces regeneracji komórek. Zapobiega pojawieniu się zmarszczek, sprzyja polepszeniu kolorytu i tekstury skóry, chroni przed pojawieniem się plam pigmentacyjnych na skórze, wywołanych negatywnym działaniem promieni słonecznych. Posiada działanie antyoksydacyjne.

  Skład: Witamina E acetat 7%, rafinowany olej z awokado 3%, filtry przeciw promieniowaniu UVA, UVB, IR, SPF10, substancje nawilżające, neutralne komponenty lipidowe i inne.

  Wskazania: konieczność podwyższenia ochrony, nawilżanie skóry wszystkich rodzajów, szczególnie suchej i wrażliwej, długotrwałe przebywanie na słońcu, otwartym powietrzu it. Codzienna pielęgnacja skóry. Natychmiastowa pielęgnacja i ochrona po peelingu.

  Sposób użycia: Poleca się stosować krem codziennie – rano i wieczorem na twarz, szyję i okolicę dekoltu. Po peelingu chemicznym należy natychmiast nanieść grubą warstwę kremu ostrożnie i równomiernie na strefę, która została poddana zabiegowi. Przy pielęgnacji skóry po peelingach kosmetycznych należy ponawiać stosowanie kremu w ciągu dnia, w zależności od potrzeby 2-3 razy dziennie, szczególnie przed wyjściem na słońce.

  Nie ma przeciwwskazań do stosowania tego preparatu, efektów ubocznych nie zanotowano.